Motobet

Παρακολουθούμε-Αναλύουμε-Ποντάρουμε

Superbikes Portimao 26-28 /3/2010

Superbikes Portimao 26-28 /3/2010

Για να δούμε τι θα δούμε! το σ/κ στην Πορτογαλία.

Αν θυμηθούμε τι έγινε τον προηγούμενο αγώνα στην Αυστραλία ,ότι οι πρωταγωνιστές ήταν …πολλοί!

Αν θυμηθούμε τον αειθαλή Κάρλος Τσέκα στο 2ο σκέλος που πέρασε τους πάντες και τα πάντα και πήρε την σημαία από το πουθενά.

Ο Λίο Χάσλαμ θα επαναλάβει την καλή παρουσία του; Σίγουρα ναι! Οι της Ντουκάτι;καιρός δεν είναι για μια σημαία για τον Νόρι Χάγκα; κι ο Τζόναθαν Ρία τι θα γίνει! Και ο μεγάλος Μαξ; ακόμη και ο Σιλβάν Γουιντολί φαίνεται δυνατός, παρά πάνω από ότι του φαινόταν, του ταιριάζει το μηχανάκι!ο Φαμπρίτζιο; ο Βερμιούλεν;

Έχουμε την εντύπωση ότι θα γίνουν μεγάλες κόντρες εκεί στο Πορτιμάο όχι μόνο στα «μεγάλα» αλλά και στα 600 και στα Superstock1000 και  600.

Στοιχηματικά αποδόσεις δεν έχουμε ακόμη για να δούμε τις …τάσεις των συνδυασμών.

Εμείς θα ψάξουμε να βρούμε τον νικητή ,όπως κάναμε και στο προηγούμενο αγώνα, αν είμαστε σωστοί και με λίγη τύχη θα είμαστε διπλά κερδισμένοι ,από θέαμα και από..όβολα.

Έχουμε όμως το πρόγραμμα του τριημέρου όπως δημοσιεύθηκε από την επίσημη ιστοσελίδα της διοργάνωσης και σαφώς έχουμε και το τηλεοπτικό πρόγραμμα που θα δούμε από το Eurosport ,ολοκληρωμένα πράγματα ,σωστά ,να φχαριστιέσαι πραγματικά. Βέβαια υπάρχουν και οι δωρεάν τηλεοπτικές λύσεις του διαδικτύου από τα άπειρα τηλεοπτικά κανάλια παγκοσμίως. Να θυμίσω ότι αν γραφτείς συνδρομητής (κόστος 39 ευρόπουλα ετησίως ή με τον μήνα κάπου 4 ευρόπουλα) απ ευθείας στο διαδικτυακό κανάλι τότε μπορείς να τα δεις και κονσέρβα όποτε θέλεις.

Θα επανέλθουμε πάλι γιατί ο μοναδικός στοιχηματζής ενδιαφέρεται πολύ …τόσο πολύ που έχει αφήσει τον ποδοσφαιρικό στοιχηματισμό τελείως γιατί απλά δεν παίζεται με τίποτα και αυτό το βλέπουμε κάθε Κυριακή.

Υπομονή λοιπόν.

Πρόγραμμα

TIMING DUR. CATEGORY PROGRAMME
Friday (GMT+0)
08.00-10.00 90′ SUPERSTOCK 600/1000 TECHNICAL/SPORTING CHECKS
10.00-12.00 120′ WSBK / WSS TECHNICAL/SPORTING CHECKS
10.10-10.40 30′ SUPERSTOCK 600 FREE PRACTICE
12.00-12.30 30′ SUPERSTOCK 1000 FREE PRACTICE
12.45-13.45 60′ WSBK FREE PRACTICE
14.00-14.45 45′ W SUPERSPORT FREE PRACTICE
15.00-15.30 30′ SUPERSTOCK 1000 QUALIFYING PRACTICE
15.45-16.45 60′ WSBK QUALIFYING PRACTICE
17.00-17.45 45′ W SUPERSPORT QUALIFYING PRACTICE
18.00-18.30 30′ SUPERSTOCK 600 QUALIFYING PRACTICE
Saturday (GMT+0)
09.00-09.30 30′ SUPERSTOCK 1000 FREE PRACTICE
09.45-10.30 45′ W SUPERSPORT FREE PRACTICE
10.45-11.30 45′ WSBK QUALIFYING PRACTICE
11.45-12.15 30′ SUPERSTOCK 600 QUALIFYING PRACTICE
12.25-12.50 25′ PIT WALK PIT WALK
13.50-14.35 45′ WSBK FREE PRACTICE
15.00-15.14 14′ WSBK SUPERPOLE (1)
15.21-15.33 12′ WSBK SUPERPOLE (2)
15.40-15.50 10′ WSBK SUPERPOLE (3)
16.05-16.50 45′ W SUPERSPORT QUALIFYING PRACTICE
17.05-17.35 30′ SUPERSTOCK 1000 QUALIFYING PRACTICE
18.00 SUPERSTOCK 600 RACE (10 LAPS KM. 45.920)
Sunday (GMT+1)
09.00-09.10 10′ SUPERSTOCK 1000 WARM UP
09.20-09.40 20′ WSBK WARM UP
09.50-10.10 20′ W SUPERSPORT WARM UP
10.40 SUPERSTOCK 1000 RACE (12 LAPS KM. 55.104)
11.10-11.30 20′ PIT WALK PIT WALK
12.00 WSBK RACE 1 (22 LAPS KM. 101.024)
13.30 W SUPERSPORT RACE (20 LAPS KM. 91.840)
15.30 WSBK RACE 2 (22 LAPS KM. 101.024)

Τηλεοπτική μετάδοση Eurosport

Sunday 28/03

Eurosport

12:15

SUPERBIKE

SUPERBIKE: Superbike Corner  (45min)

13:00

SUPERBIKE

SUPERBIKE: World Championship in Portimao, Portugal – 1st Leg (60min)

18:00

SUPERBIKE

SUPERBIKE: World Championship in Portimao, Portugal – 2nd Leg (30min)

18:30

SUPERSPORT

SUPERSPORT: World Championship in Portimao, Portugal  –   (30min)

Sunday 28/03

Eurosport2

11:30

SUPERSTOCK

SUPERSTOCK: World Championship in Portimao, Portugal  –   (30min)

TOURING CAR

TOURING CAR: ETC Cup in Estoril, Portugal – First race (30min)

13:30

TOURING CAR

TOURING CAR: ETC Cup in Estoril, Portugal – Second race (30min)

14:00

SUPERSPORT

SUPERSPORT: World Championship in Portimao, Portugal  –   (60min)

15:00

SUPERSTOCK

SUPERSTOCK: World Championship in Portimao, Portugal  –   (30min)

15:30

SUPERBIKE

SUPERBIKE: World Championship in Portimao, Portugal – 1st Leg (45min)

16:15

SUPERBIKE

SUPERBIKE: Superbike Corner  (15min)

16:30

SUPERBIKE

SUPERBIKE: World Championship in Portimao, Portugal – 2nd Leg (60min)

23 Μαρτίου, 2010 - Posted by | Στοίχημα, Superbikes | , , , , ,

Δεν υπάρχουν σχόλια.

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Αρέσει σε %d bloggers: